Loading...

Osiedle nowych domów jednorodzinnych Pod Winnicami zaprojektowaliśmy z myślą o klientach marzących o własnym domu w spokojnej, przyjaznej i pełnej uroku okolicy. Całość tworzy magiczne miejsce z pięknymi widokami.

Osiedle nowych domów zlokalizowane jest w niedalekiej odległości od Rzeszowa, w miejscowości Wyżne gm. Czudec  – około 15 km od granicy miasta.

Loading...

Nowe domy o powierzchni 97,62 m2 wraz z działką dostępne w wariancie z garażem jednostanowiskowym 24,54 m2 i dwustanowiskowym 36,06 do wyboru oraz możliwością własnej aranżacji wnętrza.

Loading...

Nowe domy o powierzchni 119,04 m2 wraz z działką dostępne w wariancie z garażem jednostanowiskowym 24,54 m2 i dwustanowiskowym 36,06 do wyboru oraz możliwością własnej aranżacji wnętrza.

Pod Winnicami to nowoczesne osiedle nowych domów znajdujące się w miejscowości Wyżne pod Rzeszowem. Całe osiedle zaprojektowane zostało, jako spójna i harmonijna całość z myślą o osobach, które poszukują domów w cichej i spokojnej okolicy. Lokalizacja i niezwykła dbałość o szczegóły architektoniczne oraz zagospodarowanie przestrzeni czyni Pod Winnicami najlepszym wyborem dla osób, które cenią sobie jakość, wygodę i wysoki standard. Wszystkie budynki zaprojektowane zostały z ponadczasową elegancją i nutką klasyki. To, co nas wyróżnia to dbałość o detale i staranne wykończenie. Całość tworzy miejsce kameralne, dające poczucie komfortu i prywatności.

Dla Nas klient jest najważniejszy, dlatego umożliwiamy szeroki wybór zarówno w kwestii aranżacji domów, wielkości działek, jak i standardu wykończenia.

Dla przykładu różne aranżacje budynku typu D

Oferujemy możliwość wyboru standardu wykończenia budynków, od stanu surowego zamkniętego, poprzez deweloperski, do pełnego wykończenia „pod klucz”.

Inwestycja powstającego osiedla nowych domów składać się będzie z  domów na działkach od 6,50 ar do 10,30 ar.

Dostępnych będzie 9 wariantów domów budowanych w 3 etapach inwestycji Pod Winnicami.

Obecnie rozpoczęliśmy budowę I i II etapu inwestycji.

LISTA DOMÓW AKTUALNIE W SPRZEDAŻY

Naszym atutem jest lokalizacja. Wyżne to bezpieczna, zielona okolica, która zapewnia doskonałe warunki do życia.

Pobliskie tereny zielone i rekreacyjne pozwalają odetchnąć od zgiełku miasta i tworzą przystań, do której z przyjemnością będziemy wracać. Bliskość węzłów komunikacyjnych oraz planowanej drogi szybkiego ruchu pozwoli na łatwy i szybki dojazd do wszystkich ważnych miejsc handlowo-rekreacyjnych.

Dlaczego warto kupić dom na osiedlu Pod Winnicami:

  • funkcjonalne układy o powierzchni użytkowej od 97 m2 do 119 m2
  • do wyboru 9 typów domów
  • domy z garażami jedno i dwu stanowiskowymi
  • dodatkowe miejsca parkingowe na osiedlu
  • oświetlone alejki wraz z chodnikami
  • osiedle przyjazne rodzinie –boisko, alejka spacerowa, bliskość przedszkola i szkoły podstawowej
  • stan deweloperski wraz z tynkami, instalacjami oraz piecem gazowym
  • zagospodarowanie działki w cenie domu
  • istnieje możliwość własnej aranżacji
  • dla zainteresowanych mam możliwość wykończenia domu pod klucz

Realizując inwestycyjne, gwarantujemy terminowość wykonywanych prac i własny serwis gwarancyjny- zatrudnieni przez nas pracownicy fizyczni i technicy szybko zareagują na uwagi i sugestie.  

Rzetelność i bezpieczeństwo inwestycji to główne cele jakie sobie stawiamy dlatego też współpracujemy z pewnymi kontrahentami i dostawcami. 

ZADZWOŃ, PRZYJDŹ I SPRAWDŹ NAS SAM!!!

Jak dojechać do nas? Kliknij aby się dowiedzieć!